top of page
Děti si hrají venku

O nadačním fondu

Naše poslání

Děláme dobré projekty ještě lepšími. Podporujeme české projekty, které svou myšlenkou, aktivitami a dopadem překračují české hranice, přinášejí hodnotu a příležitosti i ostatním. Podporujeme ty, kteří věnují svůj čas a  talent pomoci druhým, i ty, kteří do Čech přinášejí inspiraci ze světa a mezinárodní kontext. Vyhledáváme výjimečné osobnosti, aby s podporou Nadačního fondu BH Capital Group mohly realizovat své vize a jít ostatním příkladem.

turisté
Dívka v přírodě

Naše hodnoty

Nadační fond BHCG usiluje o rozvoj české občanské společnosti s důrazem na demokratické hodnoty a svobodu, projekty zaměřené na pluralitu názorů a respekt k ostatním, rovné příležitosti a posílení české stopy ve světě. K podporovaným oblastem bude vedle ekologie, vědy, vzdělávání a sociálních témat patřit i komunitní rozvoj, sportovní aktivity dětí a mladých či péče o české kulturní dědictví.

Naše přesvědčení

Každý by měl přijmout svůj díl zodpovědnosti za svět kolem sebe. Malá země, jako je Česko, potřebuje každý talent, který je ochoten tvrdě pracovat na svém snu, vyrůst a vykročit do světa. Jejich cestě je třeba pomáhat, protože s jejich sny a prací rostou a sílí i mnozí další. Síla a moc by měly být použity k budování mostů a pomoci potřebným, ne k vytváření závislosti.

Modrá voda

V nadačním fondu BHCG jsme přesvědčeni, že záleží na každém jednotlivci. Naše okolí a příroda nás potřebuje. Společně dokážeme více.

Lidé v nadačním fondu BHCG

TER01177_CB_CB_nahled.JPG

MARTIN BARTÁK

Předseda správní rady

TER01138_CB_CB_nahled.JPG

JAKUB HAVLÁK

Člen správní rady

TER01152_CB_CB_nahled.JPG

PAVEL FRIEDRICH

Člen správní rady

Christina_edited_edited.png

CHRISTINA TREPPMANN

Koordinátor

TER01166_CB_CB_nahled.JPG

VLADIMÍR VOBORNÍK

Revizor Nadačního fondu

bottom of page