top of page
Děti si hrají venku

Podporované projekty

Představujeme vám ty, kteří s námi spolupracují na rozvoji svých projektů či ty projekty, jejichž podporu nabízíme klientům naší investiční společnosti BH Capital Group.

sazeni_edited_edited.jpg

Ekologie

logo_white.png
Animals Farm_edited_edited.jpg

Spolek Dočasky.cz se angažuje v ochraně zvířat, kde jim poskytuje dočasnou péči. Má zájem tuto problematiku dlouhodobě posouvat na profesionální úroveň.

 

Mezi dlouhodobé cíle organizace patří zajištění omezení chovu zvířat bez průkazu původu, změny celoplošného čipování a evidence zvířat či například stanovení minimálních podmínek pro chování zvířat.

Ochrana zvířat

thumb2-summer-camouflage-texture-dark-green-camouflage-texture-dark-green-camouflage-backg

Společnost

Z anglického překladu attention deficit hyperactivity disorder, porucha pozornosti s hyperaktivitou, patří mezi neurovývojové poruchy, které se projevují již od raného dětství, kdy postihuje 3-7% dětí.

 

Ti se poté stávají mnohdy předmětem šikany a nepochopení. Jedná se však o velmi nadané jedince, jejichž talent je potřeba včas odhalit a vhodně individuálně rozvíjet.

Daycare Kids_edited_edited.jpg

Projekt Děti jsou taky lidi nás zaujal svým přístupem propagace informovanosti v oblasti práv dětí a rodičů ve vzdělávání. Zakladatelka Zdeňka Šíp Staňková pomáhá lidem ovládat své emoce tak, aby ochránila ty nejmenší před zbytečnými traumaty, které si s sebou poté nesou celý život.

Společnost

unnamed.jpg
Rainforest Suspension Bridge _edited_edi

V rámci naší mateřské investiční společnosti také podporujeme rozšiřování deštných pralesů

Věříme, že je zapotřebí chránit přirozený ekosystém naší planety, který nám dává život.

bottom of page